Menu

Hastalarımızdan

Fatih Bey – Perşembe, 16 Haziran 2016 21:08

Daha önce gitmiş olduğumuz tüp bebek merkezinde bize direkt tese önerilmişti, ancak Müfit hocaya ulaştıktan sonra ilaçla tedavi şansımız olduğunu öğrendik. Sayesinde tedavimiz olumlu sonuç verdi ve genart tüp merkezinde bebeğimize kavuştuk. Çocuk sahibi olmak isteyen bütün hastalara Müfit hocayı tavsiye ediyoruz. Çok teşekkür ederiz. Allah razı olsun.

Fatih Bey

Semih Bey – Cumartesi, 21 Mayıs 2016 06:23

Hocam sizi uzun uzun anlatmaya gerek yok.Bana sen sadece evlat edinerek çocuk sahibi olursun dediler:Siz 15 dk da sperm buldunuz. Başarılarınızın devamını dilerim.

Semih Bey

Muhammed Abdulkerim TUNÇ – Çarşamba, 27 Ocak 2016 20:22

Sayın hocamla iki yıl önce Anatolia tıp merkezinde tanıştım. Dört yıl beyin ameliyatı olmamın yan tesiriyle çocuğumuz olmadı.Bir çok dr selamın ardından yüksek meblağlar söylediler. Kimisi hiç çocuğun olmaz dedi. Hocam çok babacan tavırlarıyla öylesine ilgilendi ki o ilgi alaka bile paha biçilemeyecek kadar psikolojime iyi geldi. Sonuç; iki yaşını aşmış ikiz kızlarım var. Mutlaka yaradan Rabbim ama vesile hocam oldu. Hocamın başarılarının devamını diler Allah razı olsun derim.

Muhammed Abdulkerim TUNÇ

Teşekkür ederim. Cuma, 22 Ağustos 2014 15:42

Benim farklı bir merkezde ,biri prof. biri uzman doktor olmak üzere farklı doktorlarca 2 kez sperm bulunan MikroTese işlemim oldu. Ama gebelik olmadı.
Nisan ayinda Müfit Beyin vermiş olduğu ilaçları kullanmaya başladım.
Bugün Anatolia’da da 3. işlemim gerçekleşti. Sonuç olumlu. İlk aldığı parçada hareketli spermler vardı. Tüm işlemlerim de sonuç başarılı da olsa Müfit Hocam gerçekten farklı. Profesyonel ve işin uzmanı. Ayrıca çok ilgili. Ben 3 farklı doktora Tese olmuş biri olarak kendisine teşekkürü bir borç bilirim. İnşallah gebelik te oluşur. Müfit Hocam kendinize dikkat edin, bunu kendiniz için değil benim gibi umut bekleyenler için yapın.

No Name

Erdal ÖZKAN – Perşembe, 27 Şubat 2014 09:45

HOCAM SİZİN ÜZERİNİZE MİKROTESE VE TESE YAPAN BİRİ DAHA YOKTUR.ELİNİZE SAĞLIK.

Erdal ÖZKAN

Mutlu Son – Salı, 07 Mayıs 2013 13:02

daha önce farklı merkezlerde yapılan sperm sayımları sonucunda azospermi ortaya çıktı ve kleinfelter sendromu teşhisi konuldu. doktorlar bende sperm bulunma ihtimalinin çok az, bulunsa bile kaliteli olma ihtimalinin çok düşük olacağını, çocuk sahibi olmamın neredeyse imkansız olduğunu söylediklerinde dünya başıma yıkıldı.ama müfit hocamla tanışıp microtese operasyonu esnasında canlı ve hareket eden spermleri kendi gözümle görünce mutluluktan gözyaşlarıma hakim olamadım. bana böyle büyük bir hediye verdiği için başta müfit hocama sonrada microtese alanında uzman ve deneyimli ekibine canı gönülden teşekkür ederim. Allah hepinizden razı olsun.

Şu anda büyümekte olan oldukça sağlıklı 6 tane embriyomuz var ve yakında transfer gerçekleşecek. benimle aynı durumda olan herkese müfit hocamı büyük bir güvenle ve içtenlikte tavsiye ederim. tekrar teşekkürler her şey için..

Mutlu Son

Halil İbrahim SANSEVER – Pazartesi, 18 Şubat 2013 13:35

Daha önce bir üniversite hastanesinde testis biyopsisi oldum sonucunda sperm çıkmaması üzerine kök hücrenin infertilitede kullanılmasını beklemem söylenmişti. umudumuz kalmamıştı ,bize gerekli olan bir mucizeydi ve dr. müfit günel’in vesilesiyle çok şükür sperm çıktı çok güzel embriyolar oluştu gebelik oluşsa da oluşmasa da olabileceğince en iyisi oldu ellerinize sağlık hocam .. saygılarımızla

Halil İbrahim SANSEVER

A.Özdemir Perşembe, 24 Ocak 2013 13:23

Daha önce 3 kere Tese işlemi yapılmış biri olarak şunu söyleyebilirim ki, Müfit hocam gerçekten bu işin uzmanı. Tese işlemim acısız, ağrısız dört dörtlük gerçekleşti. Tese işleminden öncede planladığı tedavide sperm kalitesi için verdiği ilaçlar sonucunda embrio oluşumuna ardından transfere kadar gidebildik. Şu anda her şey yolunda ve eşim hamile. Tüp bebek sırasında bizi yalnız bırakmayan, her sorunumuzda yanımızda olan, başta Müfit hocam olmak üzere Genart tüp bebek merkezindeki herkese çok teşekkür ederiz.

A.Özdemir

Memet Önder Cumartesi, 01 Eylül 2012 20:35

Yaklaşık 3 yıldır süren çabalarımız Müfit Bey ile tanıştıktan sonra nihayet sonuç verdi. Azosperm tanısı konmuştu ve hiç sperm bulunamıyordu. Farklı merkezlerde 2 defa mikro tese ameliyatı oldum sonuç alamadım. Artık son şansımdı Müfit beyin uyguladığı 4 aylık tedavi sonrasında yapılan mikro tese ameliyatı ile yeterli sayıda sperm bulundu. Müfit beyle ilk tanıştığımızda varsa ben bulurum demişti ve ameliyat sırasında da eliyle koymuş gibi ilk denemesinde buldu. keşke Müfit bey ile daha önce tanışma şansı bulsaydık. Kendisine çok teşekkür ediyoruz ve aynı sorunu yaşayan tüm hastalara Dr. Müfit GÜNEL’ i tavsiye ediyorum.

Memet Önder

Emel Özsoy Pazartesi, 18 Haziran 2012 13:29

Sayın Müfit Hocam, Türkiye’de kimsenin vermediği bir umudu verdiniz bize. Eşim klinfelter sendromu olduğu için ve yapılan birinci tesede hiç sperm çıkmadığından, bizim için çocuk sahibi olmak çok uzak bir ihtimaldi.Sizinle tanıştıktan sonra tüm umutlarımız yeşerdi ve yaptığınız mükemmel operasyon sonucunda bir çok sperm elde ettiniz.Bizim için bir mucizeyi gerçekleştirdiniz..Elde ettiğiniz spermler döllenip, iki tanesi transfer edildi ve kalan embriyolar donduruldu.Türkiye’de bu işi yapan en iyi doktor olduğunuza kimsenin şüphesi olmasın.Tüm klinfelter sendromu hastalarına buradan sesleniyorum ki asla umutlarını kaybetmesinler.Sizin kabiliyetinize ve tecrübenize en başından beri çok inandık,size güvendik.Allah sizden razı olsun.Sonsuz teşekkürler.Size ömrümüz boyunca minnettar olarak kalacak ve herkese sizi tavsiye edeceğim.

Emel Özsoy